www.cvonline.hu

Németországi állásajánlatok nővérek/ápolók részére

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 800577
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németország különböző részein kínálunk állásokat nővérek, ápolók számára • német nyelvtudás és nyelvvizsga B2 szinten feltétel!

Feladatkör, felelősségek:    Német partnerünk jelenleg az alábbi álláslehetőségeket kínálja Németországban, azon belül Bajorországban és Berlinben:

Pozíció: Nővér • Fül-orr-gégészet

Munkavégzés helye: Schweinfurt

Bérezés: 1.200,00 • 1.600,00 EUR

Pozíció: Nővér- Intenzív osztály

Munkavégzés helye: Aschaffenburg

Bérezés: 2.100,00 EUR

Pozíció: Nővér • Általános ápoló

Bérezés: 1.400,00 • 1.800,00 EUR

Pozíció: Nővér • Intenzív osztály

Munkavégzés helye: Hassfurt

Bérezés: 1.800,00 EUR

Pozíció: Nővér • Idősek otthona

Munkavégzés helye: Bad Brückenau

Munkavégzés helye: Berlin

Bérezés: 1.200,00 • 1.800,00 EUR

Munkavégzés helye: München

Bérezés: 1.600,00 • 1.800,00 EUR

Pozíció: Nővér- Általános ápoló

Bérezés: 1.400,00 • 2.000,00 EUR

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   A munkakörök betöltésének feltétele a megfelelő szakmai végzettség megléte valamint B2 szintű, nyelvvizsgával igazolt német nyelvtudás.

Nyelvtudás:    B2 szintű, nyelvvizsgával igazolt német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Ügyfelünk egy, az egészségügy területére specializálódott német tanácsadó cég.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.