Németország- csővezeték fektető szakember/tetőfedő/vízvezeték szerelő

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.23.
Hirdetés azonosító: 1133360

Ország:

Németország (+49)

A pozíció leírása:

Németországba keresünk uszoda/wellness építkezéshez csővezeték fektetésére szakembert, valamint tetőfedőt és vízvezeték szerelőt azonnali kezdéssel!

Feladatkör, felelősségek:

Munkaterület: Németország, Gerichshain. 70%-ban szerelési feladatok.

Az első 1-3 hónapban a szállást a munkáltató fedezi.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Szakmai gyakorlat a megpályázott munkakörben: csővezeték szerelés/tetőfedő/vízvezeték szerelő

• Német vagy angol nyelvtudás. Angol nyelvű munkavégzés esetén is szükséges legalább alapszintű német nyelvismeret

• B kategóriás jogosítvány

Nyelvtudás:

Legalább alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk németországi székhelyű vállalati tanácsadással foglalkozó cég, mely szakképzett munkaerő közvetítésére specializálódott Németország szerte.

Amit megbízó cégünk kínál:

• Fizetés: bruttó 12,50 Euró /óra

• Szállást az első 1-3 hónapban a munkáltató fedezi.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.