www.cvonline.hu

Németnyelvű Koordinátor (Pécs) [ST-UC01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.02.12.
Hirdetés azonosító: 749711

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk egy nemzetközi hátterű szolgáltatóközpont, melynek megbízásából kiváló szervezőkészséggel és proaktív hozzáállással rendelkező mérnöktámogató munkatársakat keresünk.

Feladatok

- Mérnökök munkájának megszervezése és koordinálása
- Adminisztratív támogatás
- A szükséges információk biztosítása és megosztása

Elvárások

- Folyékony német nyelvtudás, valamint kommunikációképes angol nyelvtudás
- Felhasználó szintű informatikai ismeretek
- Ügyfélközpontú gondolkodásmód
- Kiíváló kommunikációs készség
- Erős problémamegoldó képesség

Előny

- Informatikai rendszerekkel kapcsolatos munkavégzés
- ITIL

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió