www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.03.18.
Hirdetés azonosító: 1116395
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk, egy német-magyar közös vállalat, mely 2014-ben alakult, alapvetően nyugat-európai IT piaci igények kiszolgálására, nekik keresünk a következő pozícióba kollégát.
NÉMETES SAP SD/MM TANÁCSADÓ (E-S01)

Feladatok
  • Az SAP SD/MM tanácsadóként a német nyelv magas szintű használata mellett felelősségi körébe tartozna az eljárási és technikai követelmények analizálása a terjesztési és anyaggazdálkodási területeken, illetve a megfelelő továbbfejlesztése a SAP-alkalmazáskörnyezeteknek.
  • Részt venne az SAP projektekben az SAP SD/MM környezetben, csak úgy, mint az interface "gondozásában" árusítás, szállítás, vásárlás és készletvezetés területén.
  • Az SAP SD/MM modulon belül a szakterületeken dolgozó szakemberekkel konzultálva az SAP SD/MM modul gondozásában, testreszabásában, továbbfejlesztésében és optimalizálásában is részt venne.
  • Továbbá, a piaci trendek és a vállalati követelmények figyelembe vételével az innovatív SAP tervezeteket kidolgozná és megvalósítaná.
  • Ezen kívül a 2nd és 3rd Level szupport szakcsoportok tanácsadójaként és az SAP SD/ MM felhasználóknak szóló workshopok kivitelezőjeként is szerepet kapna.
Elvárások
  • Legalább 1-2 év gyakorlat tapasztalat SAP SD/MM modul-ismertekben ideálisan projekt és implementálási tapasztalt SAP SD/MM környezetben
  • Folyamatelemzés és optimalizálási ismeretek továbbá ezeknek a kialakítása az üzleti folyamatokban terjesztési és vásárlási illetve műszaki koncepciók kidolgozásában, és ABAP alapismeretek (ABAP Code olvasás és debugolás)
  • Bejezett Gazdasági/informatikai főiskolai tanulmányok, üzemgazdaságtan vagy azzal egyenértékű szakképesítés
  • Folyékony német nyelvtudás írásban és beszédben
  • Utazási hajlandóság, eleinte beütemezés érdekében Németországba később rendszeres kijárással.
  • Professzionális együttműködés az üzleti oldallal.
  • Csapatmunka
  • Proaktivitás
  • Terhelhetőség
Előny:
  • Több év tapasztalat ABAB programozásban
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és beszédben
  • Legalább 1-2 év gyakorlati tapasztalat SAP FI vagy CO modulokban illetve projekt és implementálási tapasztalatok SAP FI vagy CO környezetben.
  • Amit ajánlunk
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, napi 8 óra rugalmas munkaidőben, 20 % utazás
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió