www.cvonline.hu
Németes Mainframe Alkalmazás Adminisztrátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 749418
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Incidens, probléma és change management a TSI folyamatoknak megfelelően

 - Alkalmazásfüggetlen ügyféltámogatás (security, fájlkezelés,   fájltranfszer)

 - Batch jobok tervezése, implementálása

 - IDMS és/vagy DB2 applikáció adatbázisok karbantartása, implementálása

 - Batch jobok és online komponensek monitorozása és hibakezelése (IDMS, DB2, MQS, CICS, WAS)

 - Standard folyamatok, metódusok és megoldások fejlesztése, végrehajtása, illetve karbantartása az optimális applikáció szervizhez

 - Üzemeltetési munkafolyamatok automatizálása

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség

  •   - 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  •  - Felsőfokú német nyelvtudás
  •  Alap z/OS rendszer és subsystem ismeretek
  •  - Széleskörű TSO, ISPF, JCL tudás
  •  - Alapszintű job betervező rendszerismeret
  •  - Alapszintű programozási ismeretek REXX, illetve SLIST területen
  •  - Önálló munkavégzésre való hajlandóság, megbízhatóság, rugalmasság

Előny: ECDL-vizsga

 Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 76693

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs