www.cvonline.hu

Németes Export értékesítő

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő partnercégünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Export értékesítő

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése;

  • Folyamatos kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel;

  • Forgalmi tervek teljesítése;

  • Piaci részesedés növelése;

  • Marketing-tevékenységek szervezése;

  • Partnertámogatás telefonon és e-mail-en keresztül.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;

  • Aktív, folyékony német nyelvtudás;

  • Legalább 1 év FMCG területén szerzett értékesítési tapasztalat;

  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;

  • Dinamikus, fiatal csapat;

  • Multinacionális környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.