www.cvonline.hu
Németes és angolos IT helpdesk gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 831293
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Telefonon, e-mailen, jegykezelő rendszeren beérkező incidensek kezelése
  •   Incidensek osztályozása, megoldása
  •   Ezen incidensek megfelelő dokumentációja
  •   Ügyféllel való kapcsolattartás, tájékoztatás

Elvárások

  •   Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  •   MS Office alkalmazások ismerete
  •   Stressztűrő képesség
  •   Rugalmasság
  •   Ügyfélközpontú szemlélet
  •   Aktív, felsőfokú német ÉS legalább középfokú angol vagy felsőfokú angol   ÉS legalább középfokú német nyelvtudás
  •   Legalább 32 óra/hét vállalása

Amit ajánlunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  •   Rugalmas munkaidő
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79119

PROFIL