www.cvonline.hu
Németes Customer Service Representative
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1099154

Nemzetközi hátterű partnercégünk újonnan felépülő csapatába keresünk németül folyékonyan beszélő munkatársakat.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a cég német ügyfeleivel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Felhasználók kéréseinek, feldolgozása e-mailen
  • Teljes körű információnyújtás, a felhasználók segítése
  • Együttműködés a belső csapattal komolyabb problémák esetén
  • Hívásokhoz, problémákhoz, megrendelésekhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • Az ügyfelek folyamatos informálása az új szolgáltatások bevezetésének alkalmával

Elvárások:

  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség
  • Motivált és pozitív hozzáállás
  • MS Office magas szintű ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Ügyfél-orientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus csapat
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Multinacionális irodai környezet
  • Támogató, együttműködő vezetők

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.