www.cvonline.hu
Német+Angol nyelvű vállalati kapcsolattartó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1095165
lejárt

Folyékonyan beszélsz Angolul és Németül? Szeretnéd a nyelvtudásod napi szinten gyakorolni? Szívesen segítesz másokon akár telefonon keresztül is?

Akkor ezt a munkát Neked találták ki!

Partnerünk több új tagot keres Német ügyfeleik támogatására, határozatlan időre.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás Német ügyfelekkel
  • Problémáik megoldása e-mailben és telefonon
  • Emailes jelentések készítése a vezetőség felé
  • Ügyfelek igényeinek kezelése

Ügyfélszolgálatos munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.
Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Elvárások:

  • Aktív Angol ÉS Német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Motivált, ügyfélközpontú attitűd
  • MS Office erős felhasználói szintű tudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Fiatalos légkör, lendületes csapat
  • Megbízható multinacionális háttér
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető iroda központi helyen

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.