www.cvonline.hu

Német tolmács

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1071992

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk müncheni telephelyére keresünk 6 hónapra kollégát az alábbi pozíció betöltésére:
Feladatok:

  • Német nyelvű tolmácsolás és fordítás műszaki szakterületen
  • Magyar munkavállalók szerelési betanulási folyamatának segítése
  • Információk közvetítése a német és a kint tartózkodó magyar kollégák között

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Rugalmasság

Juttatások:
  • Kiemelt bérezés
  • Kiutazás és müncheni szállás biztosítása, költségének térítése
  • Hat hónapos projekt jellegű munkalehetőség
  • Kulturált, modern munkakörnyezet

Előnyök:
  • Németországi munkatapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és német nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.