www.cvonline.hu

Német tolmács (Élelmiszer-ipar) Tolna megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.03.21.
Hirdetés azonosító: 911092
lejárt

Élelmiszer-ipari termelő Partnerünk részére keresünk munkatársat Tolna megyébe

Német tolmács pozícióba

Feladatok:

  • Tolmácsolási feladatok ellátása a magyar munkavállalók és a német ügyvezető között
  • Napi kapcsolattartás a vezetőséggel
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentációk fordítása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos személyiség
  • Tamási és vonzáskörzetében lévő lakóhely

Előny:

  • Saját gépjármű

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú, határozatlan idejű munkakör
  • Stabil vállalati háttér
  • Modern technológiával felszerelt termelés
  • Kiemelt juttatási csomag, Cafeteria
  • Bejárás támogatása Tamási és vonzáskörzetéből

A munkavégzés helye:

  • Tolna megye-Tamási

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és német nyelven az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu