www.cvonline.hu

Német szaknyelvi fordító /tolmács

  • A hirdetés 275 napja lejárt

Jogi szaknyelvben jártas, német szaknyelvtudással rendelkező kollégát keresünk veszprémi vagy székesfehérvári munkavégzéssel.

Elvárásaink:

  • felsőfokú szintű német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, jogi szaknyelv alapos ismerete
  • jó kommunikációs képesség

Ami nyújtunk:

  • jó munkahelyi légkör
  • versenyképes fizetés

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Fejér
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...