www.cvonline.hu

NÉMET NYELVŰ VEZETŐI ASSZISZTENS

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 798960

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Ingatlankezelési és építési asszisztens

A munkavégzés helye: Budapest, központi irodaház

Feladatok:

  • Immobilienverwaltung - ingatlanokkal kapcsolatos dokumentumok kezelése, adatok felvitele ingatlankezelő rendszerbe, adatok egyeztetése
  • költségelemzések készítése
  • rendszeres kapcsolattartás a német központtal
  • prezentációk előkészítése (német nyelven)
  • fordítás
  • megrendelések előkészítése (karbantartási, egyéb munkák)
  • számlaellenőrzés
  • adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • felsőfokú német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • magas szintű MS Office-ismeretek (kiváltképp Excel)
  • kiváló analitikus képesség, elemző és problémamegoldó szemléletmód
  • nagyfokú monotonitás-tűrés
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamizmus, határozottság

Amit kínálunk:

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • alapos, minden területre kiterjedő betanulás, amelyben tapasztalt kollégák segítik
  • biztos, multinacionális környezet
  • kiemelkedő fizetés

Jelentkezni lehet:

Kérjük, amennyiben úgy érzi, végzettsége, tapasztalatai és képessége összhangban vannak a fent említettekkel, küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét német és magyar nyelven, illetve, adja le pályázatát online jelentkezési felületünkön.

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja