www.cvonline.hu

Német nyelvű ügyintéző

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégeknek és magánszemélyeknek csapatépítéseket szervező cégünk meglévő csapatába keresünk németül folyékonyan beszélő munkatársakat

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő német nyelvű e-mailek kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Marketing feladatok
  • Pénzügyi osztály támogatás német nyelven
  • Teljes körű információnyújtás az ügyfelek számára
  • Együttműködés a német munkatársakkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Motivált és pozitív hozzáállás
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Ügyfél-orientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség
  • Marketing tapasztalat előny
  • Pénzügyi tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

Budapest 11. kerület

A fényképes önéletrajzokat nettó FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével várjuk az alábbi email címre.