www.cvonline.hu
Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.08.16.
Jelentkezési határidő: 2014.08.19.
Hirdetés azonosító: 738899
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budapesti irodájukba keresünk határozott időre (2-3 hónap) munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ha magabiztosan beszélsz németül és szeretnél multikulturális környezetben szakmai tapasztalatot szerezni, küld el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:
- Kapcsolattartás a német ügyfelekkel, partnerekkel
- Folyamatban lévő ügyek státuszának kommunikálása az ügyfelek felé telefonon és e-mailben
- Kapcsolattartás a németországi központtal

Követelmények
- Magabiztos, felsőfokú német nyelvismeret
- Középfokú angol nyelvismeret
- JOGOSÍTVÁNY, vagy folyamatban lévő jogosítvány
- Kiváló kommunikációs készség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!