www.cvonline.hu
Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.18.
Jelentkezési határidő: 2017.01.24.
Hirdetés azonosító: 599183

(Pest)

Pozícióleírás
Partnerünk egy nagy múltú, üzleti megoldásokat nyújtó globális vállalat, dinamikusan bővülő budaörsi központjukba keresünk munkatársakat. Ha folyékonyan beszélsz németül, magabiztosan mozogsz az autók világában és mindezt szeretnéd napi szinten egy jó hangulatú, nemzetközi csapat részeként kamatoztatni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:
- Kapcsolattartás a német ügyfelekkel, partnerekkel
- Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
- Szoros együttműködés a németországi központtal

Követelmények
- Aktív felsőfokú/anyanyelvi szintű német nyelvismeret elengedhetetlen
- Kiváló kommunikációs készség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

- Nagy múltú, szakmai hírnévvel rendelkező multinacionális csapat
- Lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat szerezésére
- Nyelvtudás kamatoztatása, fejlesztése multikulturális, stabil, barátságos és fiatalos munkakörnyezetben, modern munkakörülmények között
- Szakmai képzéseken, tréningeken való részvétel
- Versenyképes bérezés és juttatási csomag