www.cvonline.hu

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 354 napja lejárt

A Mikrosat fotótechikai eszközök kiskereskedelmével foglalkozó kisvállalkozás, mely több, mint 25 éve van jelen a magyar és 7 éve a német piacon.

Az ideális ügyfélszolgálati munkatárs jól beszél németül és szeret telefonálni, az online kommunikációs csatornák használatában otthonosan mozog. Műszaki érdeklődésű, van fotózási tapasztalata, de legalábbis érdekli a fényképezés és örömmel ismeri meg a fotós eszközök tulajdonságait és működését. A számítógépet készségszinten kezeli adminisztrációs feladatai során. Munkájára igényes és fejlődni akar.

Feladatok

  • kapcsolattartás német vevőkkel telefonon és írásban
  • ügyfélszolgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • közreműködés rendelések feldolgozásában
  • részvétel a webáruház termékgondozásában

Elvárások

  • társalgási szintű német nyelvtudás jó helyesírással (minimum középfokú szint)
  • érettségi
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • kezdeményezőkészség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • értékesítési vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
  • fotós gyakorlat (profi, hobby)

Mit kínálunk

  • jól megközelíthető iroda
  • kis létszámú, összetartó csapat
  • igényes munkahelyi környezet
  • megegyezés szerinti bérezés
  • német nyelv gyakorlása anyanyelvi közegben
  • Cafeteria

Kezdés: azonnal

Munkaidő: teljes állás

Munkavégzés nyelve: német

Munkavégzés helye: 1141, BUDAPEST Vezér utca 106-108.

Jelentkezés: az alábbi email címen fényképes önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német