www.cvonline.hu

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.11.18.
Hirdetés azonosító: 1057489

Neves hazai online és offline kereskedelemmel foglalkozó Partnerünkhöz keresünk Német nyelvű ügyfélszolgálati pozícióba, felsőfokú német nyelvtudással rendelkező, talpraesett munkatársat.

Feladatok:

- Az oldal indulásához szükséges feladatok és fordítások elvégzése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a bejövő telefonhívások és emailek kezelése
- Új ügyfelek felkutatása, a kis- és nagykereskedelmi vásárlói kör bővítése
- Termékportfólió, szállíthatóság és árak kapcsán kapcsolattartás a termékmenedzsmenttel
- Előirányzott szállítások kezdeményezése, kapcsolattartás a logisztikával
- Operatív termékadminisztrációs feladatok elvégzése a weboldalon
- Ügyfél-reklamációk kezelése, az ügyfél-elégedettség megtartása

Elvárások:

- Német nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
- Terhelhetőség, kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientáltság
- Proaktivitás, tanulékony személyiség
- Előny: Ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a