www.cvonline.hu
Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs, koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.05.26.
Jelentkezési határidő: 2014.05.27.
Hirdetés azonosító: 741426
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budapesti irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Ha magabiztosan beszélsz németül, érdeklődsz az autók világa iránt vagy dolgoztál az autóiparban és szeretnél multikulturális környezetben dolgozni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:
- Kapcsolattartás a német szervizekkel
- Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
- Garanciával kapcsolatos kérdések és problémák felülvizsgálata
- Eszkalációk teljes körű koordinálása
- Minőségbiztosítással kapcsolatos projektek menedzsmentje

Követelmények
- Magabiztos, folyékony, felsőfokú német nyelvismeret
- Középfokú angol nyelvismeret
- Kiváló kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Kiváló probléma megoldó készség
- Autóipari tapsztalat előny(autókölcsönzés, leasing, call center, szervíz stb.)