Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs hétvégi és éjszakai munkavégzésre [ST-USSAG01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.01.10.
Hirdetés azonosító: 676778

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű ügyfelünk megbízásából keresünk erős német és jó angol nyelvtudással rendelkező munkatársakat éjszakai és hétvégi munkavégzésre.

Feladatok

- Német anyanyelvű ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) német nyelven
- Angol nyelvű adminisztrációs feladatok ellátása
- A munkavégzés hétfő és vasárnap között történik, 20.00 óra és 6.00 óra között, váltakozva (általában három nap munka, két nap pihenés).
- Egy hónapban egy hétvégén nappal is van munkavégzés

Elvárások

- Kiváló német nyelvtudás
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- ECDL vizsga

Egyéb

- Kiváló, modern munkahely a belvárosban
- Multinacionális környezet
- Lehetőség a napi szintű idegen nyelv használatra
- Versenyképes fizetés (alapfizetés + pótlékok + cafeteria)
- A pozíció 3 hónapos nappali (esetleg részmunkaidőben 6 órában végzendő) tréninggel kezdődik (ez már hivatalos munkaviszony), amin az új munkatársak elsajátítják a szükséges ismereteket, illetve on-the-job jelleggel egy senior munkatárs mellett betanulnak.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió