www.cvonline.hu
Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs (autóipari terület)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.24.
Hirdetés azonosító: 467461
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budaörsi irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Ha magabiztosan beszélsz németül és szeretnél multikulturális környezetben szakmai tapasztalatot szerezni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:
- Kapcsolattartás a német márkaszervízekkel, autótulajdonosokkal
- Technikai problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
- Kapcsolattartás a németországi központtal

Követelmények
- Magabiztos, felsőfokú német nyelvismeret
- Alapszintű angol nyelvismeret
- JOGOSÍTVÁNY, vagy folyamatban lévő jogosítvány
- Kiváló kommunikációs készség
- Autóipari területen szerzett tapasztalat

- Nagy múltú, szakmai hírnévvel rendelkező multinacionális csapat
- Lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat szerezésére
- Nyelvtudás kamatoztatása, fejlesztése multikulturális, stabil, barátságos és fiatalos munkakörnyezetben, modern munkakörülmények között
- Szakmai képzéseken, tréningeken való részvétel
- Versenyképes bérezés és juttatási csomag