Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs – autóipari tapasztalattal

  • A hirdetés 661 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel garanciális és egyéb szolgáltatással kapcsolatos megkeresésekre vonatkozóan
  • A beérkező megkeresések és garanciális kérdések felelősségteljes megoldása
  • Kereskedőkkel történő kapcsolattartás
  • Káresetek elemzése, a kárestek közötti technikai összefüggések felismerése
  • Együttműködés a munkatársakkal, társosztályokkal
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Elvárások:
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat (alkatrészekkel kapcsolatos ügyintézés, garanciális vagy szolgáltatással kapcsolatos megkeresések kezelése)
  • Szakterület iránti érdeklődés, affinitás
  • Szakterminológia ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Jogosítvány
  • Autószerelői, mechatronikai, technikusi képesítés előny
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség, jó közlekedés
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő