Német nyelvű kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs (Referenciaszám: PJ3982)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 984486
lejárt

Németország egyik legfontosabb autóipari cégét támogató, multinacionális megbízónk számára keresünk NÉMETÜL magas szinten beszélő kollégát az alábbi munkakörbe:

Német nyelvű kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok:
- a vállalat partnereinek teljes körű szakmai támogatása,
- német és osztrák autókereskedések/autótulajdonosok megkereséseinek fogadása telefonon,
- ügyféllevelek megválaszolása email-en,

- autóalkatrészekkel, megrendelésekkel, szállítási határidőkkel kapcsolatos információnyújtás,
- segítségnyújtás a cég saját, belső elektronikus rendszereit használva,
- napi szintű német kommunikáció szóban és írásban.

Elvárások:
- felsőfokú, szinte anyanyelvi szintű NÉMET nyelvtudás,

- alapszintű angol nyelvtudás írásban (angol nyelvű számítógépes rendszerek problémamentes kezeléséhez),
- minimum középfokú iskolai végzettség.

Amit megbízónk kínál:
- logisztikai, szállítmányozási és autóipari terület megismerése,
- hosszútávú karrierlehetőség,
- önálló, változatos és kihívásokkal teli munkakör,
- belépés napjától betanítási időszak, folyamatos képzések,
- versenyképes FIX alapfizetés + cafetéria + bejárási támogatás,

- családias, fiatalos és jó hangulatú csapat,
- hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, fix munkaidővel,
- nagyon jól megközelíthető iroda - a budaörsi megállótól 2 perc séta.

Munkavégzés helye: Budaörsi megállótól 2 percre
(utazási támogatás biztosított!) kijutás: 40,40B,40E,88,140,140A,142,188E, 240 busszal
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar és német nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben referenciaszám (PJ3982) és bérigény feltüntetésével E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.