www.cvonline.hu

Német nyelvű ügyfélkapcsolati képviselő JO-1405-285047

  • A hirdetés 955 napja lejárt

A feladatkör:

  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás más világcégek munkatársaival német nyelvterületről
  • Segítségnyújtás a mindennapi munka során felmerülő egyszerűbb technikai kérdésekben, például:
    • Jelszó probléma
    • Hozzáférés igénylés
    • E-mail archiválás vagy archív elemek visszakeresése
    • Szerverről törölt elemek visszaállítása
    • Biztonsági beállítások
    • Internet beállítások
    • Microsoft Office programokkal kapcsolatos segítségnyújtás
    • Ügyfelek problémáinak kezelése, megoldása a szerződésben foglaltak szerint (határidők, folyamatok pontos) betartása
    • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenység részletes adminisztrációja
    • Problémák első szinten történő megoldása, vagy komplex probléma esetén annak továbbítása magasabb szintre

Elvárások:

  • NÉMET nyelv folyékony ismerete
  • ANGOL nyelv legalább középfokú (interjúképes) ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Motiváció, hogy ügyfelekkel dolgozzon a mindennapokban
  • Problémamegoldó készség, türelem

Amit a cég kínál:

  • Fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség egy multinacionális cég dinamikusan fejlődő „start-up” támogató központjában
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
Egyéb hasonló állások Önnek
Forgácsolási gépbeállító

Trenkwalder Kft

Vasúti-fékrendszerek gyártásával foglalkozó par...
Budapest

Fényező

Budapest

Betanított munka

Szőnyeg és munkaruha tisztítással foglalkozó Bu...