www.cvonline.hu

Német nyelvű telefonos operátor

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Értékesítés-támogatási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kimenő hívások indítása német nyelven
  • A hívott ügyfelek érdeklődésének felkeltése
  • Lead generálás (nem telesales)
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Német nyelv anyanyelvű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos belső tréningek
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Barátságos munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség -