www.cvonline.hu

Német nyelvű projekt koordinátor

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.12.03.

Pozíció leírása / Job description

Németül tudók figyelem!
Elismert multinacionális partnerünk debreceni szolgáltató központjába keresünk német nyelvű projekt koordinátort.

Feladatok:

A projekt koordinátor munkatárs feladatai:
- teljes körű projekt koordinációt lát el a megrendeléstől a teljesítésig
- ellenőrzi az ügyfélmegrendelésekben szereplő adatokat, hiba esetén korrigálja azokat
- kapcsolatot tart a projekt kivitelezésében résztvevő beszállítókkal, külső partnerekkel, a folyamatban érintett belső vállalati egységekkel
- összekötő szerepet tölt be az ügyfél, és a kivitelezésben részt vevők között
- biztosítja, hogy a szükséges eszközök, kapacitások határidőn belül rendelkezésre álljanak
- ellátja a projekt folyamatos adminisztrációját

Elvárások:

- felsőfokú német és angol nyelvtudás
- 1-2 év ügyfélszolgálati pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- kiemelkedő kommunikáció és problémamegoldó képességek
- ügyfél-orientált szemlélet

Amit kínálunk:

- vonzó juttatási csomag
- központi fekvésű, modern iroda
- fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
- tréninglehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -