www.cvonline.hu

Német nyelvű piacelemző/Market Analyst

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2017.03.06.
Hirdetés azonosító: 1076311

Szívesen dolgozol számokkal, szeretsz piaci összefüggésekkel, trendekkel foglalkozni?
Vonz a multinacionális vállalatok világa, és szívesen kipróbálnád magad egy fiatal, dinamikus csapat részeként?
Jelentkezz most multinacionális partnerünk német nyelvű piacelemző pozíciójába

Feladatok:

A piacelemző feladata, hogy a rendelkezésre álló piaci adatokat elemezve információt nyújtson a vállalat ügyfeleinek.

-kimutatások, adatelemzések készítése a piaci trendekről, fogyasztói szokásokról
- az adatok rendezése, szemléletes prezentációk összeállítása a vállalat ügyfelei számára
- az adatok prezentálása az ügyfelek felé
- előrejelzések készítése a várható piaci változásokról
- a meglévő adatbázisok karbantartása, frissítése

Elvárások:

- középfokú angol és felsőfokú német nyelvtudás
- felsőfokú végzettség (preferált a gazdasági, szociológus illetve pszichológus végzettség)
- erős analitikus szemlélet, részletekre való odafigyelés
- Excel felhasználói szintű magabiztos használata

Amit kínálunk:

- vonzó juttatási csomag
- előrelépési lehetőségek a vállalaton belül
- tréningek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a