www.cvonline.hu

Német nyelvű piacelemző/Market Analyst

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.02.16.
Hirdetés azonosító: 1005269

Szívesen dolgozol számokkal, szeretsz piaci összefüggésekkel, trendekkel foglalkozni?
Vonz a multinacionális vállalatok világa, és szívesen kipróbálnád magad egy fiatal, dinamikus csapat részeként?
Jelentkezz most multinacionális partnerünk német nyelvű piacelemzői pozíciójába!

Are you good with numbers and analytics? Are you interested to work for a dynamic multinational company in a Market Analyst role, where you could utilize your German and English knowledge? Apply now!

Feladatok:

A piacelemző feladata, hogy a rendelkezésre álló piaci adatokat elemezve információt nyújtson a vállalat ügyfeleinek.

-kimutatások, adatelemzések készítése a piaci trendekről, fogyasztói szokásokról
- az adatok rendezése, szemléletes prezentációk összeállítása a vállalat ügyfelei számára
- az adatok prezentálása az ügyfelek felé
- előrejelzések készítése a várható piaci változásokról
- a meglévő adatbázisok karbantartása, frissítése

The Market Analyst will analyze market research to provide value-added insights and generate reports to support the client in decision-making.

-to analyze market data
-to formulate reports and presentations based on analyzed data
-to create and maintain client data dictionaries, perform data quality checks
-to respond in a timely manner to client-requests: compiling and delivering presentations

Elvárások:

- középfokú angol és felsőfokú német nyelvtudás
- felsőfokú végzettség (preferált a gazdasági, szociológus illetve pszichológus végzettség)
- erős analitikus szemlélet, részletekre való odafigyelés
- Excel felhasználói szintű magabiztos használata

-fluency in German AND conversational level in English
-university degree (preferably in economics or sociology)
-strong analytical skills, detail-oriented attitude
-solid user level knowledge of Excel

Amit kínálunk:

- vonzó juttatási csomag
- előrelépési lehetőségek a vállalaton belül
- tréningek

-competetive compensation package
-opportunity to join a young, dynamic team
-continuous trainings

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján