www.cvonline.hu

Német nyelvű online ügyfélszolgálati ügyintéző

  • A hirdetés 336 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégeknek és magánszemélyeknek csapatépítéseket szervező cégünk meglévő csapatába keresünk németül folyékonyan beszélő munkatársakat

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő Német nyelvű e-mailek kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Teljes körű információnyújtás az ügyfelek számára
  • Együttműködés a német munkatársakkal
  • Telefonhívások kezelés (napi 8-10)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Motivált és pozitív hozzáállás
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Ügyfél-orientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

  • Budapest 11. kerület

A fényképes önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címen.