www.cvonline.hu
Német nyelvű műszaki megrendelés ügyintéző (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.31.
Hirdetés azonosító: 828691
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Belső és külső ügyfelek megrendeléseinek   fogadása (Hardware, Software, licence-ek beszerzése, informatikai termékek   gyártásának megrendelése, vagy nemzetközi hozzáférési kérelmeket, stb.)
  •   A teljes körű folyamat koordinálása,   megrendelések/műszaki megvalósítási tervek teljességét és helyességét   ellenőrzése
  •   A kivitelezési és megvalósítási fázisok nyomon   követése
  •   A szállítási határidők betartatása
  •   Árajánlatok kérése
  •   Statisztikák és jelentések készítése a   megrendelők és a management számára

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség, informatikai/műszaki   előnyt jelent
  •   Legalább középfokú német nyelvtudás, középfokú   angol előny
  •   Legalább egy év releváns munkatapasztalat
  •   Magabiztos Office felhasználói ismeretek   (Excel, Power Point)
  •   ITIL ismerete előny

Személyiségbeli   követelmények

  •   Jó szervezői készség
  •   Önálló munkavégzés
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Amit   kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81168

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs