www.cvonline.hu
Német nyelvű műszaki megrendelés ügyintéző (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 842141
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Belső és külső ügyfelek megrendeléseinek fogadása (Hardware, Software, licence-ek beszerzése, informatikai termékek gyártásának megrendelése, vagy nemzetközi hozzáférési kérelmeket, stb.)
  • A teljes körű folyamat koordinálása, megrendelések/műszaki megvalósítási tervek teljességét és helyességét ellenőrzése
  • A kivitelezési és megvalósítási fázisok nyomon követése
  • A szállítási határidők betartatása
  • Árajánlatok kérése
  • Statisztikák és jelentések készítése a megrendelők és a management számára

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, informatikai/műszaki előnyt jelent
  • Legalább középfokú német nyelvtudás, középfokú angol előny
  • Legalább egy év releváns munkatapasztalat
  • Magabiztos Office felhasználói ismeretek (Excel, Power Point)
  • ITIL ismerete előny

Személyiségbeli követelmények

  • Jó szervezői készség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79599

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió