www.cvonline.hu
Német nyelvű logisztikai ügyfélszolgálati munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.30.
Jelentkezési határidő: 2016.09.02.
Hirdetés azonosító: 1017863
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk, az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ budaörsi irodájába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ha folyékonyan beszélsz németül, magabiztosan mozogsz az alkatrészek világában és szeretnél nemzetközi környezetben szakmai tapasztalatot szerezni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:
- alkatrészek rendelése
- logisztikai ügyintézés, telefonos egyeztetés
- Kapcsolattartás a központtal

Követelmények
- felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás
- gépjármű technikai ismeret elengedhetetlen
- kiváló kommunikációs készség
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Senior Java EE Fejlesztő INTS/14/75

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...
Budapest

Villanyszerelő

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...