www.cvonline.hu
Német nyelvű logisztikai ügyfélszolgálati munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.30.
Jelentkezési határidő: 2016.09.02.
Hirdetés azonosító: 1017863
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk, az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ budaörsi irodájába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ha folyékonyan beszélsz németül, magabiztosan mozogsz az alkatrészek világában és szeretnél nemzetközi környezetben szakmai tapasztalatot szerezni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:
- alkatrészek rendelése
- logisztikai ügyintézés, telefonos egyeztetés
- Kapcsolattartás a központtal

Követelmények
- felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás
- gépjármű technikai ismeret elengedhetetlen
- kiváló kommunikációs készség
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítés támogatási asszisztens (részmunkaidőben)

Randstad Hungary Kft.

Felvonó és mozgólépcső iparban tevékenykedő nem...
Budapest

Angolul beszélő asszisztensi munkatárs

Multinacionális partnerünk megbízásából Asszisz...
Budapest

Service Request Manager

Our multinational client is a prestigious telec...