www.cvonline.hu

Német nyelvű koordinátor

  • A hirdetés 349 napja lejárt

Nagy múltú miskolci cég keres magas szintű aktív német nyelvtudással rendelkező:

Német nyelvű koordinátort

Feladatok:

  • Magyar és német nyelvű telefonhívások kezelése
  • Fordítási feladatok német nyelven
  • Hivatalos ügyek intézése német ill. magyar nyelven
  • Ügyvezető szakmai és személyes ügyeinek koordinálása
  • Az iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása, szolgáltatókkal való kapcsolattartás német ill. magyar nyelven
  • Kimutatások, nyilvántartások készítése
  • Esetenként üzleti partnerek és vendégek fogadása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Magas szintű, aktív német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word)
  • Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet
  • Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Dinamikus, energikus munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás munkaviszony, megbeszélés szerint részmunkaidő is megoldható
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
  • Színvonalas irodai munkakörnyezet, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát - bérigény megjelölésével - és motivációs levelét német ill. magyar nyelven a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német