www.cvonline.hu

Német nyelvű kereskedelmi koordinátor

  • A hirdetés 1187 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Feladatok:

  • Vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás idegen nyelven
  • A vevői rendelések utánkövetése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • A vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése
  • Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetésen túlmenően cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-, és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier és kibontakozási lehetõség nemzetközi környezetben
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlõdõ multinacionális vállalathoz
Helyek Székesfehérvár
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő