www.cvonline.hu

Német nyelvű kapcsolattartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.11.12.

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél főiskola, egyetem mellett tapasztalatot szerezni? Egy új projekt részese lenni?

Tapasztalatot szerezni, ahol nem csak a nyelvtudásodat használhatod, hanem professzionális környezetben kaphatsz versenyképes tudást már diákként?

Nálunk mindezt egy helyen megtalálod és az ösztöndíjadat is kiegészítheted!

Ha szeretnél egy teljesen új csapat tagja lenni, ha fejlesztenéd a nyelv- és IT-tudásodat; jelentkezz!

Feladatok:

- Idegen nyelvű telefonhívások és e-mailek megválaszolása
- Napi kapcsolattartás német ügyfelekkel
- Alapvető IT problémák hatékony megoldása
- Kommunikáció nemzetközi partnerekkel és kollégákkal
- Együttműködés egy nemzetközi csapattal
- Adminisztráció

Elvárások:

- Folyékony német nyelvtudás (C1 szinten szóban és írásban is)
- Minimum heti 20 óra vállalása (hallgatói jogviszony igazolása)
- IT érdeklődés
- Jó kommunikációs készség
- Tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
- Energikus, nyitott és kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Pörgős, jó hangulatú csapat
- Tanulási- és fejlődési lehetőségek (tréningek)
- Versenyképes órabér
- Egy izgalmas, új projekt felépítésének részese lehetsz

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -