www.cvonline.hu

Német nyelvű kapcsolattartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.05.15.
Hirdetés azonosító: 742406

Jól beszélsz németül, és szívesen dolgoznál az ügyfélszolgálat területén? Számos kitűnő álláslehetőség vár Rád!

Feladatok:

- Az ügyfelektől érkező hívások fogadása és a problémák megoldása
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és belső releváns osztályokkal
- E-mailek kezelése/feldolgozása
- A bejövő adatok rögzítése és ezek helyességének ellenőrzése a rendszerben
- Riportok és beszámolók készítése

Elvárások:

- Folyékony, tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Középfokú angol nyelvismeret
- Ügyfélorientált szemléletmód
- Csapatjátékos személyiség
- Rugalmasság a munkabeosztást illetően
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- Nemzetközi és modern munkakörnyezet
- Fiatal, dinamikus csapat
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a