www.cvonline.hu

NÉMET NYELVŰ IRODAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Csapatunk bővítéséhez keresünk miskolci irodánkba

munkatársat.

Feladat:

  • Adminisztratív, irodai feladatok német és magyar nyelven
  • Pénztár kezelés, számla kiállítás (német számlák is)
  • Német adóbevallások elkészítése (oktatást követően)
  • Iratrendezés, hivatalos levelezés német nyelven

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • német nyelv tárgyalási szintű ismerete mind szóban mind írásban (nyelvvizsga nem feltétel)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző szakképesítés
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés+cafetéria
  • Sokszínű munkakör
  • Kellemes munkakörnyezet miskolci székhelyű cégnél
  • Hosszútávú bejelentett munkaviszony

Várható ledolgozandó munkaóra: rész vagy teljes munkaidő megbeszélés szerint

Betölthető pozíció: 1 fő

Munkakezdés: azonnal

Bérigényt kérjük megjelölni.

Az alábbi e-mail címre várjuk az önéletrakzokat.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Német