www.cvonline.hu

Német nyelvű informatikai támogató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 973389

Szeretnéd meglévő nyelvtudásodat a gyakorlatban is hasznosítani?
Szívesen tanulnál többet az IT világáról?
Ha örömmel csatlakoznál egy fiatalos nemzetközi csapathoz és szeretnél megismerkedni egy dinamikusan fejlődő ágazattal, akkor jelentkezz!

Feladatok:

- Technikai támogatás nyújtása telefonon és emailen keresztül, német nyelven
- SW/HW problémák kezelése
- Tanácsadás nyújtása a hatékony IT operáció támogatása érdekében
- Informatikai kérések kiszolgálása, illetve az ehhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
- Fejlesztési javaslatok

Elvárások:

- Tárgyalóképes/folyékony (C1) német ÉS középfokú angol nyelvtudás
- Jó problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Ügyfélorientált szemléletmód

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Fiatalos csapat
- Hosszú távú munkalehetőség
- Multikulturális munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a