www.cvonline.hu

Német nyelvű informatikai támogató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.11.16.
Hirdetés azonosító: 852194

Szeretnéd meglévő nyelvtudásodat a gyakorlatban is hasznosítani?
Szívesen tanulnál többet az IT világáról?
Ha örömmel csatlakoznál egy nemzetközi csapathoz és szeretnél megismerkedni egy dinamikusan fejlődő ágazattal, akkor jelentkezz!

Feladatok:

- Technikai támogatás nyújtása telefonon és emailen keresztül, idegen nyelven
- SW/HW problémák kezelése
- Tanácsadás nyújtása a hatékony IT operáció támogatása érdekében
- Informatikai kérések kiszolgálása, illetve az ehhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
- Fejlesztési javaslatok

Elvárások:

- Tárgyalóképes/folyékony (C1) német ÉS angol nyelvtudás
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- Jó problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Ügyfélorientált szemléletmód

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és jutattási csomag
- Fiatalos csapat
- Hosszú távú munkalehetőség
- Multikultúrális munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a