www.cvonline.hu

Német nyelvű informatikai támogató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.04.16.
Hirdetés azonosító: 733597

Pozíció leírása / Job description

Szeretnéd meglévő nyelvtudásodat tovább fejleszteni? Érdeklődsz az IT világa iránt? Egy multinacionális csapat vár Rád, ha szeretnél ügyfelekkel foglalkozni és egy részletes tréning után szívesen oldanál meg számítástechnikai problémákat.

Ügyfelünk egy amerikai központú vállalalat, amely vezető szerepet tölt be a globális tanácsadói, technológiai és üzleti folyamat kiszervezésével kapcsolatos szolgáltatások piacán. Jelenleg a budapesti központjukba keresnek
Német nyelvű informatikai támogató munkatársat

Feladatok:

- Technikai támogatás nyújtása telefonon és emailen keresztül, idegen nyelven
- SW/HW problémák kezelése
- Tanácsadás nyújtása a hatékony IT operáció támogatása érdekében
- Informatikai kérések kiszolgálása, illetve az ehhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
- Fejlesztési javaslatok

Elvárások:

- Tárgyalóképes/folyékony (C1) német ÉS angol nyelvtudás
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- Jó problémamegoldó készség
- Kiváló komunnikációs képesség
- Ügyfélorientált szemléletmód
- 7*24-es munkarend elfogadása

Miért jó a rugalmas és változatos időbeosztás?
- Mindenre van időd: elkerülöd a reggeli-délutáni csúcsot, a kígyózó sorokat, napközben tudsz ügyeket intézni, és nem utolsó sorban végre hét közben is mehetsz újra az egyetemi bulikra!
- Nem zsákbamacska: néha késő délután és/vagy éjszaka is kell dolgozni, beosztástól függően, így fontos, hogy rugalmas legyél!
- Rugalmasságod jutalma, hogy a műszakpótlékok miatt akár 20%-kal többet vihetsz haza!

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és jutattási csomag
- Fiatalos csapat
- Hosszú távú munkalehetőség
- Multikultúrális munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a