www.cvonline.hu

Német nyelvű informatikai támogató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.01.22.
Hirdetés azonosító: 582138

- Jól beszélsz nyelveket?
- Érdekel az telekommunikáció és az informatika világa?
- Szeretnéd magad egy új, Magyarországon egyedülálló munkakörben kipróbálni?
Tehetséges pályázókat keresünk, akik készek megmérettetni maguket és nem félnek az új kihívásoktól!

Csatlakozz partnerünk csapatához, használhatod a nyelvtudásod és tapasztalatokra tehetsz szert!

Feladatok:

- A felhasználók informatikai támogatása: alapszintű informatikai kérdések/problémák megválaszolása és megoldása
- Bejövő hívások és e-mailek fogadása és megválaszolása
- A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Az ügyfél teljes körű támogatása a maximális ügyfélelégedettség elérése érdekében

Elvárások:

- Folyékony, felsőfokú német és angol nyelvtudás
- Min. érettségi bizonyítvány. Folymatban lévő felsőfokú tanulmányok, diploma megléte előnyt jelent
- Pályakezdőket is várunk!
- Erős felhasználói IT tudás
- Jó probléma-megoldó képesség, csapatjátékos attitűd
- Ügyfél orientált beállítottság és jó kommunikációs készség
- Proaktív és dinamikus személyiség
- 7*24-es munkarend elfogadása

Miért jó a rugalmas és változatos időbeosztás?
- Mindenre van időd: elkerülöd a reggeli-délutáni csúcsot, a kígyózó sorokat, napközben tudsz ügyeket intézni, és nem utolsó sorban végre hét közben is mehetsz újra az egyetemi bulikra!
- Nem zsákbamacska: néha késő délután és/vagy éjszaka is kell dolgozni, beosztástól függően, így fontos, hogy rugalmas legyél!
- Rugalmasságod jutalma, hogy a műszakpótlékok miatt akár 20%-kal többet vihetsz haza!

Amit kínálunk:

- Nemzetközi csapat részese lehetsz
- Multinacionális környezetben szerezhetsz tapasztalatot
- Tréning lehetőségek, szakmai továbbképzések
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a