www.cvonline.hu

Német nyelvű HR ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 826652
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Üzleti költségelszámolásal kapcsolatos munkavállalói problémák, kérdések kezelése

Feladatkör, felelősségek:    Üzleti költségelszámolásal kapcsolatos munkavállalói problémák, kérdések kezelése

Segítségnyújtás az ügyfél munkavállalói számára az elszámoláshoz használt informatikai alkalmazás használatában

Érkező telefonhívások megválaszolása (napi 10-25 hívás)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Főiskolai végzettség

Excel magabiztos használata

Kiemelkedő kommunikációs készség

Határozott, kiegyensúlyozott személyiség

Nyugodt, türelmes hozzáállás

Kiváló német és angol nyelvtudás

Nyelvtudás:    Szóban és írásban is aktív, magas szintű angol és német nyelvismeret

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont.

Amit megbízónk kínál:

•multikulturális, dinamikus és pozitív környezet

•lehetőség a folyamatos fejlődésre

•változatos feladatok, munkakörök, nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

•vonzó munkahelyi környezet

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.