www.cvonline.hu

Német nyelvű HR adminisztrátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 765346

Dinamikusan bővülő, nemzetközi csapat budapesti irodájába keresünk HR adminisztrációs feladatok elvégzésére felsőfokú német nyelvtudással rendelkező pályázókat.

Feladatok:

- Toborzás, kiválasztási folyamatok adminisztratív támogatása német és angol nyelven
- Napi kapcsolattartás németajkú szakmai vezetőkkel
- A kiválasztási folyamat nyomonkövetése
- Kapcsolódó szervezési, egyeztetési feladatok elllátása
- A toborzás, kiválasztási folyamathoz kapcsolódó adatok naprakészen tartása

Elvárások:

- Magabiztos, felsőfokú német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Felsőfokú végzettség vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű MS Office ismereket
- Pontosság, határidők betartása
- Jó priorizálási képesség

Amit kínálunk:

- Kellemes munkakörnyezet, jól megközelíthető iroda
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Nemzetközi csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a