www.cvonline.hu
Német nyelvű gyakornok
Trenkwalder Kft
Régió: Hajdú-Bihar
Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.08.07.
Hirdetés azonosító: 1170535
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk német nyelvtudással rendelkező gyakornokot az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Német nyelvű kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel
  • Alapszintű IT segítség nyújtás telefonon és email-ben
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Hibák nyomon követése és menedzselése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfok előnyt jelent)
  • Középszintű német nyelvtudás
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Műszakos munkavégzés vállalása
  • IT terület iránti érdeklődés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • Nyelvi és szakmai továbbképzések
  • Nemzetközi környezet
  • Fiatalos csapat
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Dinamikus csapatmunka
  • Előrelépési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.