www.cvonline.hu

Német nyelvű gépjárműtechnikai tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.13.
Hirdetés azonosító: 975535

Partnerünk Budapesten létesített műszaki szolgáltató központja, német nyelven beszélő garanciális ügyintéző szakembereket keres.

Feladatok:

- A szakkereskedők járműjavításokkal vagy műszaki információkkal kapcsolatos telefonhívásainak/üzeneteinek fogadása
- A kérések rögzítése, problémaanalízis, garanciális javítások elbírálása
- A bejelentett problémák és megoldásaik adatbankunkban való rögzítése, folyamatos német nyelvű szóbeli és írásbeli kommunikáció

Elvárások:

- Gépjárműtechnikusi/ autószerelői képesítés vagy többéves gyakorlati tapasztalat
- Kiváló német nyelvtudás
- Angol nyelv alapfokú szintű ismerete
- Rugalmasság és csapatmunka

Amit kínálunk:

- Biztos munkahely
- Versenyképes juttatási csomag
- Folyamatos szerviz- és terméktréningek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a