www.cvonline.hu

NÉMET NYELVŰ EXPORT ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 223 napja lejárt

Tudsz és hajlandó vagy keményen dolgozni a magad és a cég sikeréért?
Biztos munkahelyet keresel? Hosszútávra tervezel?
Fontos számodra a barátságos munkakörnyezet?
Családod van és jól jönne néha egy kis rugalmasság?

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

NÉMET NYELVŰ
EXPORT ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés

Feladatok:

  • metaloBox termékek képviselete az osztrák piacon
  • telefonos és személyes tárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok készítése
  • vevőápolás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amire számíthatsz: munkakezdésedet teljes-körű betanítással és a feladatkörök lépésről lépésre történő átadásával segítjük.

Munkavégzés helye:  Székesfehérvár

Önéletrajzod az alábbi e-mail címre juttasd el.
MetaloBox Kft. 8000 Székesfehérvár, Had u. 1-3.
ha kíváncsi vagy ránk: Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges