www.cvonline.hu

Német nyelvű call center

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 728884
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal német nyelvű call centeres munkára várjuk a jelentkezésedet.

Feladatok:

  • német nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munka ellátása
  • bejövő hívások fogadása (napi 100 - 120 db)
  • ügyintézés
  • foglalások elkészítése
  • vevői kérések hatékony teljesítése

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony legalább 2014. júniusig
  • folyékony német nyelvtudás
  • hosszú távú vállalás

Munkaidő: H-P: 08:00 -20:00, SZo:10-19, V:10-18 (rugalmas munkaidő a megadott kereteken belül). Minimum heti 24 óra vállalása kötelező.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hosszú távú ráérés
  • más nyelv ismerete: angol, lengyel, holland, francia

Amit kínálunk

  • fix órabér: bruttó 702 Ft/óra
  • 2 hetes tréning
  • igényes munkahelyi környezet
  • diákbarát hozzállás, rugalmasság
  • az ügyes diákoknak hosszú távú lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat illetve egy német nyelvű önéletrajzot is feltöltesz.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja. Szállj harcba a 100 000 Ft értékű Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre:Link megjelenítése