www.cvonline.hu

Német nyelvű call center - éjszakás munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 855480
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Készenlétben, otthonról végezhető telefonos ügyfélszolgálat
  • Az ügyfelek hívásainak fogadása (műszakonként 5-15 hívás)
  • Adatok rögzítése
  • Betanulási időszak 1-2 hét

Elvárások:

  • Érettségi
  • Német nyelv szóban minimum erős középszinten
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Empátia
  • Jó kommunikációs készség

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig 22:00-06:00 között, egyéni beosztás alapján.

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton vagy egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Ha egy hetet kompletten tudsz vállalni

Amit kínálunk:

  • Utazási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes és támogató munkakörnyezet egy gyorsan fejlődő nemzetközi vállalatnál

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.