www.cvonline.hu

NÉMET NYELVTANÁR

Régió:

Vas

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 778446
lejárt

  NÉMET NYELVTANÁROK FIGYELEM! EZ A HIRDETÉS NEKTEK SZÓL!

Dinamikus tempóban bővülő, szegmensében piacvezető szombathelyi nyelviskola keres új munkatársat NÉMET NYELVTANÁR pozícióba! Küldetésük, hogy széttörjék a régi rossz tanulási beidegződéseket, és biztosítsák tanulóik számára az egyéni haladási tempót, a kötetlen időbeosztást.

Ha szívesen kamatoztatnád oktatói és német nyelvtanári képességeidet cserébe pedig szeretnél versenyképes, jó fizetést is kapni, akkor NE HABOZZ jelentkezz még ma! Azonnali kezdéssel biztosítanak számodra munkát!

Feladatok:

  • Német nyelvtanfolyamok vezetése
  • Munkakörrel járó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Német nyelvtanári diploma(elengedhetetlen feltétel)
  • Kiváló munkabírás
  • Lelkiismeretes, precíz, határidők betartására képes személyiség
  • Teljesítményorientált szemlélet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelt bérezési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Vidám, fiatal csapat
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Pozíció területei:

  • OKTATÁS / TUDOMÁNYOS TEVÉKENYSÉG: Oktató/Tanár/Pedagógus
  • OKTATÁS / TUDOMÁNYOS TEVÉKENYSÉG: Oktatásszervezés
  • OKTATÁS / TUDOMÁNYOS TEVÉKENYSÉG: Egyéb
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szombathely
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Oktatás / Képzés, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Vas