www.cvonline.hu
Német nyelvoktató (Referenciaszám: PJ2758)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.20.
Jelentkezési határidő: 2014.04.16.
Hirdetés azonosító: 782700
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Német nyelvoktató

Feladatok:
- Általános és üzlet-orientált német nyelvtanfolyamok vezetése
- Kurzusok kooordinálása a kezdő szinttől a haladó szintig
- Munkakörrel járó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- Német nyelvtanári diploma
- Minimum 2 éves felnőtt oktatásban szerzett tapasztalat
- Teljesítményorientált szemlélet
- Lelkiismeretes, precíz, határidők betartására képes személyiség

Előny:
- Üzleti nyelvoktatásban szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás

Kérjük, magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">

Kategória
Egyéb, Oktatás / Képzés
Régió
Székesfehérvár